Hud Collagen Plus Powder 300 g

Ürün Kodu : 8699649122406
Liste Fiyatı : 630,00 TL
İndirimli Fiyatı 500,00 TL

1) Hızlı etki sağlar. 2) Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ve gluten içermez. 3) Düzenli kullanıma uygundur. 4) Toz formundadır. Yutma zorluğu yaşayanlar kolaylıkla kullanabilir. 5) Toz formunda olması, ürünün rafta bozulmasını önler. Sıvı formdaki kollajenlerden daha güvenlidir. 6) Su, meyve suyu, yoğurt gibi günlük gıdalarla karıştırılarak tüketilebilir. 7) GMP ve Helal sertifikalı tesiste üretilmiştir.

Tükendi
Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

Hud Collagen Plus Powder 300 g
Kollajen, bedenin bağ dokularındaki en önemli proteindir. Tüm canlı dokuları bir arada tutar ve cildin, kıkırdağın ve kemiklerin bütünlüğünü, elastikliğini ve yenilenmesini sağlar.Yaş veya çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla vücuttaki kollajen üretimi azalır ve dışarıdan takviyeye ihtiyaç duyulur. Kollajen, yaşlanma karşıtı (anti-aging) özelliği ile bilinen bir proteindir ve insan vücudunda bulunan protein içeriğinin yüzde 30’unu temsil eder zamanla azalmaya başlar. Bu azalma, tüm bağ dokularında kademeli bir kollajen lif bozulmasına yol açar.Deri hücreleri daha az aktif hale geldiğinde, cilt sıkılığını ve yapısını sağlayan kollajen bağlantı yıkılır. Cilt kuru kalır ve incelir. Ayrıca çizgiler, kırışıklıklar ve derin oluklar görünmeye başlar.

Tip I Kollajen, Tip II Kollajen, Tip III Kollajen, C Vitamini kollajen oluşumunu destekler.
*C Vitamini, kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.
*C Vitamini, hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunur.
*C Vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasını destekler.
*C Vitamini, kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.
Toz formdaki kollajen anında hazırlanıp tüketildiği için böyle bir durumla karşılaşılmaz. Toz formundaki kollajen, sıvı formdaki kollajene göre daha güvenlidir.
Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır.
Yapılan bilimsel çalışmalara göre;4 haftalık dahili kollajen tüketiminin sonunda ciltteki kollajen yıkımı azalmaya başlamış, 8 haftasonunda ciltteki nem miktarı %28 oranında artış göstermiş ve 12 hafta sonunda da kollajen yıkımında %31 oranında azalma gerçekleşmiştir.
İçindekiler:
C Vitaminin Rolü:
Vücuttaki kollajen üretimini destekler.Cildi UV ışınlarına karşı korur.Kollajen sentezinin sağlanması için yeterli miktarda C vitamini tüketildiğinden emin olunmalıdır.Hud Collagen Plus Powder, 50 mg C vitamini içerir. Tek başına bu miktar, vücudun ihtiyaç duyduğu günlük C vitamini miktarının % 62,5’ini karşılar.
*C Vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal
Neden Toz Kollajen?
Sıvı formdaki kollajenin Ph değeri yüksek olduğundan, raf ömrü içinde bozulmaya ve bakteri üremeye müsaittir.
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı:
Günde 1 (bir) kere 1 (bir) ölçektoz karışımın su ile karıştırılarak içilmesi önerilir. Bir kavanoz 1 aylık dozdur. En az 2-3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması önerilir. Destekleyici bakım ürünü olarak Destek Kollajen Krem ve Destek Kollajen Sabun kullanılabilir.
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur.
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 006345-04.09.2019

Tüketici Açısından Avantajları:
Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir
Muhafazası
Oda sıcaklığında (14-28°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
Çınar Ağacı Yaprağı

Çınar Ağacı Yaprağı

17,50 TL 23,50 TL
Bamya Tohumu Tane

Bamya Tohumu Tane

18,00 TL 22,50 TL
WhatsApp ile Sor