Blue Ocean Yosun Özlü Selülit Sabunu 120 gr.

Ürün Kodu : 8699936867416
Stok adedi : 25
Liste Fiyatı : 16,75 TL
İndirimli Fiyatı 12,90 TL
Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

Blue Ocean Yosun Özlü Selülit Sabunu 120 gr.

Blue Ocean Yosun Özlü Selülit Sabunu ,Deri bozularak portakal kabuğu görünümü alır, bu durum hem estetik açıdan hem de sağlık açısından sıkıntılıdır. Blue Ocean Yosunlu sabun cildi düzgünleştirir ve selülit görünümünü azaltmak ve cilt dokusunu sıkılaştırmak için tercih edilir.

Dermotolojik olarak test edilmiş sabun bazı sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

MENŞEİ : TÜRKİYE,İstanbul


Ambalaj (Ölçü birimi) : Kutu ambalajında 120 gr.


İçindekiler: Sodium Tollwate,Aqua,Sodium Palm kernelete, Sodiu Cloride,Disodium Disyrylbiperly Disulfonate,Seaweed Extract,Tetrasodium ETDA,Perfume,,CI77891 , Deniz Tuzu .

Hayvansal yağ içermez, ve paraben içermez.


Kullanım önerisi:

Yüzünüzü bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 2-3 dakika bekletin sonra yüzünüzü soğuk su ile durulayınız. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak su ve banyo lifiniz ile köpürtünüz ve tüm vücudunuza uygulayınız bir miktar bekleyiniz daha sonra ılık su ile durulamanız tavsiye olunur.


Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) kuru zeminde muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .


Dikkat !

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
WhatsApp ile Sor