Barcelino Bitkisel Saç Bakım Yağı 150 ml.

Ürün Kodu : 8698583110012
Stok adedi : 30
Liste Fiyatı : 24,50 TL
İndirimli Fiyatı 20,00 TL

Barcelino Bitkisel Saç Bakım Yağı

Her saç veya saç lifi hormanal, genetik ve dış etkenlere bağlı olarak düzensizlik gösterebilir. Bu düzensizliklerin önüne geçmek ve saç sağlığını uzun süreli korumak için saç dökülmesinin ilk belirtilerinden itibaren harekete geçmek gerekir.

Barcelino Saç Bakım Yağı %100 doğal bitkisel yağların birleşmesinden meydana gelmiş, naturel bir saç bakım ürünüdür. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde sorunları olsun ya da olmasın tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup saç kalitenizi en düzeye çıkarır. Saç tellerinin direncini arttırır. Dolayısıyla saçlar incelip kopmaz. Saç dökülüp azalmadığı için üst kısımlardan ucuna kadar gür ve canlı görünü. Sağlıklı saçların korunmasını sağlar.

İçerik:

Isırgan otu yağı, badem yağı, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, buğday yağı, defne yağı, çam terebentin, çörekotu yağı, susam yağı, ayçiçeği yağı, ceviz yağı, avokado yağı, fındık yağı, jojoba yağı ve soya yağı

Ambalaj (Ölçü birimi) :Orjinal Spreyli Plastik Ambalajında 150 ml.KULLANIM ŞEKLİ

Saça ve saç derisine direk uygulanan aromaterapötik yağlarla zenginleştirilmiş doğal bir yağdır. içeriğinde bulunan aktif bileşenler ve bitki özleri sayesinde saçınıza ve seç derisine rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Saç ve saç diplerine masaj yoluyla uygulanır bir saat bekledikten sonra doğal sabun veya kremsiz şampuan ile yıkanır. Haftada 2 veya 3 defa kullanılması önerilir.Muhafazası

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir başka daha ucuz bir yağ ile seyreltilmemiştir. Bitkinin yada tohumunun yağı, Soğuk pres yöntemi ile ekstra hiçbir ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
WhatsApp ile Sor