Otacı Naturway Sarımsaklı Şampuan 500 ml

Ürün Kodu : 8699512010229
Stok adedi : 66
Liste Fiyatı : 57,90 TL
İndirimli Fiyatı 48,90 TL

Sarımsak ekstresinde bulunan; Beta- Karoten, Çinko, Kalsiyum vb. maddeler sayesinde saça sağlık, canlılık, direnç kazandırır ve saç dökülmesini engellemeye ve saç tellerinin hızlı uzamasına yardımcı olur. Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Sarımsak kokusu içermez.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ


OTACI KADIKÖY SATIŞ MAĞAZASI

Otacı Naturway Sarımsaklı Şampuan 500 ml.
İçeriğindeki sarımsağın kokusunu gidermek için, yapay parfümler ya da koku gidericiler kullanmak yerine, menekşe ve avokadodan faydalanıldı.
Neden NaturWay Sarımsak Şampuanı?
Sarımsaklı Şampuan yapısında; saçın genel yapısı ve saç derisini güçlendirecek birçok bitki özünü bir arada barındırır.
Başlıcaları; sarımsak, ısırgan, menekşe, avokado, buğday özleri ve doğal çinko bileşenidir.
Bu ekstrelerin her birinin saç için faydaları ayrı ayrı bilinmektedir.
Kullanımı
Saçlarınızı bol su ile ıslatın bir miktar sarımsak şampuanı ile köpürtün 5 dakika boyunca hafif hareketlerle saç derinize masaj yapın, bol su ile durulayın. Dilerseniz işlemi tekrar edebilirsiniz.
İçeriği:
Sarımsak, Isırgan, Buğday, Menekşe, Avokado ve doğal çinko bileşenleri.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
Destek Sarımsak Yağı 20 ml

Destek Sarımsak Yağı 20 ml

26,95 TL 34,50 TL
WhatsApp ile Sor