Otacı Argan Saç Bakım Yağı 150 ml.

Ürün Kodu : 8699512010434
Stok adedi : 30
Liste Fiyatı : 54,90 TL
İndirimli Fiyatı 42,50 TL

Güzelliğin sırrı olarak bilinen argan yağı,saç ve cilt bakımında yüzyıllardır kullanılmaktadır. Argan vitamin E,F,C,A,omega9,esansiyel yağ asitleri,naturel organik squalene,steroller ve antioksidan maddelerce zengindir. Bileşiminde organik argan yağına ek olarak saçın beslenmesine ,canlılık ve parlaklık kazanmasına destek olacak niteliklere sahip heliantus,zeytin,buğday,hint yağları ve E vitamini bulunmaktadır.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

OTACI KADIKÖY SATIŞ NOKTASI


Otacı Argan Saç Bakım Yağı 150ml ( Tüm Saç Tipleri)
Boyar maddeler içermez.
Mineral yağ (sıvı parafin) içermez.
Silikon içermez. .
Hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.
Nemli veya kuru saça ve saç diplerine hafif masaj yaparak uygulanır.Saçta en az 1 saat bekletildikten sonra saç tipine uygun olan Otacı şampuanla yıkanır.
Paraben veya koruyucu maddeler içermez.
Kullanımı:
Nemli veya kuru saça ve saç diplerine hafif masaj yaparak uygulanır. Saçta en az 1 saat bekletilir. Etkisini arttırmak için havlu veya bone ile sıcak tutacak şekilde sarılması tavsiye edilir. Sonra otacı şampuan ile yıkanır.
Bileşimi:
Heliantus Oil, Organic Argan oil, Virgin olive oil, Wheat germ oil, Castor oil, Vitamin E, Fragrance
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.


Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
MNK B Complex 50 - 120 Tablet

MNK B Complex 50 - 120 Tablet

169,00 TL 180,00 TL
WhatsApp ile Sor