Organik Agadir Argan Yüz Serumu 10 ml

Ürün Kodu : 8680304200089
Liste Fiyatı : 29,50 TL
İndirimli Fiyatı 29,50 TL

Anti Aging etkiye sahiptir yaşlanma karşıtı bir serumdur. Cildinizi nemlendirir. Cildin kurumasını çatlamasını önler Ağır makyajdan kaynaklı cilt tahribatlarının giderilmesine yardımcı olur Yüz ve cilt bakımında etkilidir.

Tükendi
Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Vegan Ürün Bitkisel İçerikli Aktif Eco Cert EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

Argan Yüz Serumu 10 ml (Face Serum)

Ürünümüz %100 saflığa sahip olup ECOCERT sertifikasına sahiptir. Yani %100 organik ve biyolojik olduğunu ıspatlanmıştır.
KULLANIMI: Önceden temizlenmiş yüzünüze ürünümüzü direkt olarak masaj yaparak yediriniz. Her gün uygulanabilir
Piyasada çeşitli yağlarla karıştırılıp argan adı altında satılan taklitlerden sakınınız
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor