Habipoğlu Defne Garlı Saç Şampuanı 400 ml.

Ürün Kodu : 8697409150140
Stok adedi : 30
Liste Fiyatı : 43,50 TL
İndirimli Fiyatı 32,50 TL

Nasıl Kullanılır Düzenli kullanımı halinde saçların daha çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlayan dfngarlı şampuanın sık yıkamalarda iki kere,diğer şekillerde üç kere,saç diplerine parmak uçlarıyla iyice yedirilmek suretiyle ve her yıkamada bol bol durulama yapılarak kullanılması,dfngarlı'dan önce ve sonra başka şampuanın kullanılmaması,kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için yine dfngarlı marka saç bakım maskesi kullanılması tavsiye edilir.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR

 HABİPOĞLU DFN GARLI (DEFNE-ZEYTİNYAĞLI ) ŞAMPUAN 400 ML.
'' İlk kullanımından itibaren farklılığı ve ferahlığı hissedeceksiniz ''
Habipoğlu Kozmetik dünyada ilk defa defne şampuanının üretimini gerçekleştirmiştir.Defne ve saf zeytinyağından üretilen dfngarlı marka şampuan,uzun süren araştırma ve deneyimlerden sonra maksimum kaliteye ulaştırılmıştır.Defnenin antiseptik ve diğer mucizevi özelliği sayesinde dfngarlı marka şampuan,deri gözeneklerinin açılmasını,rahat oksijen almasını sağlar,saç ve saç diplerindeki yağ ve nem oranını dengeler,sürekli kullanımında kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Defne ve zeytinyağındaki E vitamini başta olmak üzere diğer vitaminler saç ve saç diplerini besler,zayıf ve yıpranmış saçları kuvvetlendirir.Dfngarlı doğal şampuan bu yönleriyle,boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar dahil tüm saç tipleri için ideal bir üründür.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Firma olarak hem bugüne, hem de yarına karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getiren, çevreyi koruyan kurum ve bireyler olmaya çalışmaktayız. Hayatınıza güzellik katmak için sizlere mükemmel ürünler sunmaktayız.Sağlığınızı tehdit etmeyen bu ürünler güzelliğinize güzellik katacak ve hayatın stresinden bir an olsun uzaklaşmak için sizlere yardımcı olacaktır.
Habipoğlu Kozmetik 1983 Yılında İsmail Habip ve Naim Habip kardeşler tarafından defne dünyasının anavatanı olan Antakya/Hatay'da kuruldu.Daha sonra Ankara Merkezli kurulan Habipoğlu Pazarlama'nın başına kardeşlerden Mehmet Habip getirildi. Habipoğlu Kozmetik kurulduğu günden itibaren defneli ve zeytinyağlı sabunu kendine has yöntemlerle Türk Standartlarına uygun steril ortamlarda, ilkellikten uzak bir şekilde üretmektedir
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
Defne Sabunu Yöresel Yapım

Defne Sabunu Yöresel Yapım

07,50 TL 09,90 TL
Defne Yaprağı 20 gr.

Defne Yaprağı 20 gr.

06,50 TL 08,00 TL
WhatsApp ile Sor