Fiyto Sarımsaklı Şampuan + Saç Serumu

Ürün Kodu : 8697400690591
Stok adedi : 20
Liste Fiyatı : 32,50 TL
İndirimli Fiyatı 28,50 TL

Saçlarınızı kökünden besler Dökülmeyi %80 azaltır.Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Fiyto losyon saç dökülmesine karşı tamamen bitki özleri kullanılarak üretilmiştir. Saç derisinde dökülmeye neden olan ortamı ortadan kaldırır. Saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Saç dökülmesine karşı en iyi sonucu almak için Fiyto Şampuan ile kullanılmalıdır.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR
Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan 500 ml + Saç Serumu 75 ml
Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Sarımsak özü zayıf ve cansız saçları kökünden ucuna güçlendirir. Günübirlik kullanım için uygundur. Islak saça masaj yaparak uygulanır ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır. En verimli sonucu almak için FİYTO LOSYON ile kullanılması önerilir.
Herbal Ingredients:
Herbal Extract ,Foeniculum Vulgare ( Rezene) ,Garlic Extract ( Sarımsak Yağı) ,Humulus Lupus ( Şerbetçi Otu ),Matricaria Recutita ( Papatya ) ,Melissa Officinalis ( Melisa ) ,Viscum Album (Ökse Otu ) ,Achillea Millefolium ( Civan Perçemi ) lncludes Biotin and Vitamin E , Omega
BİLEŞİMİ (Inactive lngredients)
Deionised Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat, Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Milk Protein,Panthenol, Herbal Extract (Foeniculum Vulgare Fruit Extract, Humulus Lupulus, Melissa Officinalis Leaf Extract, Viscum Album Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achille, Urea, Allantion), Garlic Extract, Inositol, Lactose, Propylene Glycol, Panthenyl Ethyl Ether, PEGG 15 Cocopolyamine, Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine , Biotin, Tocopheryl Acetate , Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfume Oil, Citric Acid.
%100 Doğal Sarımsak Yağı İçerir
KULLANIMI:
Saç iyice ıslatılır, saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemiş ise ikinci kez uygulanır ve durulanır.
FİYTO SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI BİTKİSEL LOSYON ( 75 ml. )
Anti hair loss herbal lotion
% 100 Doğal Bitki Özleri İçerir
Saç dökülmesine karşı vitamin ve bitki özleri içerir.
Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.
BİLEŞİMİ (Inactive lngredients)
Deiyonize su. Huile damande douce, propylen glycol , herbal extract, dexpanthenol , parfume oil, methylchoroisothiasothiazolinone, phenoxy ethanol, acide citrique içerir.
Bitkisel Aktif Madde (Active lngredients)
Herbal Extract, Fennel (Foeniculum Vulgare) ,Hops (Humulus Lupus) ,Camomille (Matricaria Recutita)  ,Balm-Mint ( Melissa Officinalis) Mistleteo (Viscum Album) ,Yarrow (Veronica Officinalis). Urea ( Urtica Diocia) Isırgan Otu. 
KULLANIMI:
Banyo yapmadan 20 dakika önce saç diplerine iyice yedirilir ve parmak uçları ile masaj yapılır. Daha sonra saç FİYTO bitkisel şampuan ile yıkanır. En iyi sonuç için haftada en az 3 kere uygulanmalıdır.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor