Dr.Organic Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.

Ürün Kodu : 5060176672833
Liste Fiyatı : 119,00 TL
İndirimli Fiyatı 74,00 TL

Mineral yağ içermemektedir. Genetiği değiştirilmiş hammadde kullanılmamıştır. Paraben,formaldehit veya herhangi bir mikrobiyal koruyucu madde içermez. Boyar madde içermez. Katı veya sıvı parafin(mineral yağ),trietanolamin içermez. Silikon içermez. PEG içermez. Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.

Tükendi
Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Vegan Ürün EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. CANLI  HÜCRE ÜZERİNDE EKİLİ BİTKİ AKTİFİ  İÇERİRİR HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ


Dr.Organik Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.
Normalden yağlıya dönük cilt tipleri için uygun temizleyici ve nemlendirici maske, Organik Gül Özü Yağı, Aloe Vera, Kaolin, Shea Yağı, Kakao Yağı, Papatya, Ihlamur Çiçeği, Fırıldak Çiçeği, Aynısafa, E Vitamini ve ayrıca Sardunya Çiçeği ve Karanfil özü Yağları ile formüle edilmiştir. Yoğun nemlendirici bakım, derinden nemlendirir ve fazla yağ, kir ve yabancı maddelerin emilmesine yardımcıdır. Cilt anında temiz, daha esnek, daha nemli ve canlı görünen bir hal alır. Ürün, elastikiyet sağlarken yumuşak, daha güzel ve genç görünen bir cilt yaratır.
KULLANIMI:
Banyo sonrası haftada bir kez tüm yüzünüze fırça veya elinizle dairesel hareketlerle uygulayın.Yaklaşık 20 dakika beledikten sonra Ilık suyla durulayın. Maksimum etki için Dr. Organic Rose Otto Kremler ile birlikte kullanılması önerilir.Göz ile doğrudan temastan kaçının. Temas ederse bol su ile yıkayınız.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat ! 
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Dr. Organic Hakkında

Dr. Organic sadece en iyi doğal ve organik hammaddeler kullanmaktadır. Titizlikle sıkı kalite kurallarına uygunluk sağlamak için test edilmiş her biri etkin madde olduğunu kanıtlamış içerikleriyle zenginleştirilmiş ürünler sunar. Ekstraksiyon son bilimsel yöntemler ile birlikte, Dr Organic ürünleri aktif bileşikler olduğundan emin içeriğiyle, bizlere gerçekten fonksiyonel ürünler yaratır. Doğal çevreden elde edilen bitkiler, otlar, vitamin-mineraller ve aromatik yağlar büyük bir titizlikle seçilir. Tüm bu doğal bileşikler birçok yararlı özellikleri sunmak için,yüzyıllar boyunca dünyanın birçok ülkesinde, kültürlerin ve yerli halkların doğadan sağlık ve canlılık elde etmek için kullandıkları içeriklerdir. Dr. Organic'in çevre dostu cilt, saç, vücut ve ağız bakım ürünlerinde bu doğal malzemeler kullanmaktadır. Ürünlerde PARABEN, SLS, RENKLENDİRİCİ, KORUYUCU içermemektedir. BİO ACTİV özelliği ile cilt dokusuna hızla nüfuz ederek cildin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur.
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor